اخبار و اعلامیه ها
خانه / درباره ما / جلسات باشگاه

جلسات باشگاه

مهمترین جلسات باشگاه اسپادانا شامل جلسات مجمع عمومی، هیات مدیره، شورای سرپرستان و جلسات عمومی می باشد.

  • جلسات مجمع عمومی به صورت سالانه یا فوق العاده و به درخواست و دعوت هیئت مدیره یا بازرس و یا دو سوم اعضای رسمی باشگاه تشکیل میگردد و با حضور نصف به علاوه یک نفر از اعضای باشگاه رسمیت می یابد. هدف از جلسات مجمع عمومی بررسی گزارشات و ارایه راهکارها در روند یک ساله و انتخاب سالانه اعضای هیات مدیره است.
  • جلسات هیات مدیره به صورت دست کم ماهانه به درخواست و دعوت سرپرست باشگاه تشکیل می گردد و با حضور سه نفر از اعضای آن رسمیت می یابد. هدف از جلسات هیئت مدیره بررسی، برنامه ریزی و تصمیم گیری در کلیه امور جاری باشگاه و کمیته های زیرمجموعه و به شرط عدم منافات با مواد اساس نامه می باشد.
  • جلسات شورای سرپرستان به صورت فصلی یا فوق العاده به درخواست و دعوت مسوول کمیته اجرایی گروه و با حضور سرپرست برنامه های رسمی باشگاه  تشکیل می گردد.هدف از جلسات شورای سرپرستان هماهنگی هر چه بیشتر سرپرست ها در مدیریت برنامه ها طبق استراتژی های کمیته اجرایی گروه ، توجیه سرپرستهای جدید و استفاده از نظرات و پیشنهادات راهبردی سرپرستها در اجرای برنامه ها می باشد.
  • جلسات عمومی به صورت دو هفنه یکبار و معمولا در سه شنبه ها به درخواست و دعوت سرپرست باشگاه و با حضور کلیه علاقه مندان به باشگاه تشکیل می گردد. در جلسات عمومی که در فضایی دوستانه برگزار می گردد علاوه بر ارائه گزارشی مختصر از برنامه های اجرا شده در آن ماه، نحوه اجرا و جزییات برنامه های ماه بعد نیز ارایه می شود. رویدادهای مهم کوهنوردی اصفهان و ایران و اطلاعیه های آموزشی و اجرایی باشگاه  توسط اعضای هیئت مدیره به اطلاع علاقه مندان میرسد و نظرات و پیشنهادات هر یک از حاضران در جمع مطرح می گردد. حضور شما علاقمندان، در جلسات عمومی گروه خودتان! تقویت کننده باشگاهو باعث دلگرمی ماست.

 

از کلیه علاقمندان به فعالیتهای ورزشی، کوهنوردی، طبیعت گردی و فرهنگی جهت همکاری و مشارکت دعوت به عمل می آید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*