اخبار و اعلامیه ها
خانه / گزارش برنامه های اجرا شده / گزارش دوره “کارآموزی سنگ مقدماتی آقایان” – ۲۱ الی ۲۳ تیر ۱۳۹۶

گزارش دوره “کارآموزی سنگ مقدماتی آقایان” – ۲۱ الی ۲۳ تیر ۱۳۹۶

“کارآموزی سنگ نوردی مقدماتی آقایان”
تاریخ: ۲۱ الی ۲۳ تیر ماه ۹۶
برگزارکننده: گروه کوهنوردی اسپادانا -کارگروه آموزش
محل برگزاری: اصفهان
مدرس: استاد مسعود ابوطالبی
تهیه کننده گزارش : بهنود بهزادی
در تاریخ ۲۱/۴/۹۶ تعداد شش نفر از شرکت کنندگان و دو نفر اساتید گرامی در ساعت ۸ صبح در محل پارکینگ دیواره آنجل با یکدیگر آشنا شده و پس از کوهپیمائی سبک در محل غار آنجل از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ به یادگیری مباحث ابزار شناسی و شیوه استفاده از آنها و هم چنین برخی از گره ها پرداخته شد. پس از یک ساعت استراحت و ناهار در ساعت ۱۳:۳۰ تیم شروع به فراگیری روش علمی و صحیح گرم کردن نموده و پس از آن اصول اولیه صعود و حمایت آموزش داده شد. سپس کلیه شرکت کنندگان بصورت تیم های دو نفره صعود اسپرت دیواره را با موفقیت به اتمام رساندند و در ساعت ۱۷:۳۰ روز اول کلاس به اتمام رسید.
روز دوم در ساعت ۸ صبح درمحل دیواره آنجل کلاس شروع شد و بعد از استقرار در محل کارگاه گره های هشت خرگوشی، وسط طناب، دوسر طناب یک لا و دولا، تسمه و پروسیک آموزش داده و تمرین شد. بعد از آن انواع کارگاه ها و خصوصیات آنها تدریس و به صورت عملی تمرین شد و سپس گروه به تیم های دونفری تقسیم شد و طی چند ساعت، صعود کرده ای تمرین و اجرا شد و در ساعت ۴بعد از ظهر برنامه آموزش روز دوم به پایان رسید.
روز سوم از ساعت ۸:۳۰ در محل کوه سفید با تمرین فرود بصورت تک نفره و تمرین قفل کردن پروسیک و هشت فرود آغاز گردید. سپس به بررسی انواع کارگاه و آموزش جزییات یک کارگاه درست و مطمن پرداخته شد.در ساعت حدود ۱۱ تیم در محل دیواره استقرار یافت و شرکت کنندگان بعد از گرم نمودن و نرمش کردن دیواره مذکور را صعود نمودند. بعد از صرف ناهار درجه ۶ سنگ نوردی توسط استاد محترم اجرا گردید و در نهایت در ساعت ۴ عصر آزمون کتبی از کلیه شرکت کنندگان بعمل آمد و دوره سه روزه کارآموزی سنگ مقدماتی به اتمام رسید.

عکس های دوره:

کارآموزی سنگ مقدماتی آقایان - گروه کوهنوردی اسپادانا

کارآموزی سنگ مقدماتی آقایان - گروه کوهنوردی اسپادانا

کارآموزی سنگ مقدماتی آقایان - گروه کوهنوردی اسپادانا

کارآموزی سنگ مقدماتی آقایان - گروه کوهنوردی اسپادانا

کارآٖموزی سنگ مقدماتی آقایان - گروه کوهنوردی اسپادانا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*