اخبار و اعلامیه ها
خانه / گزارش برنامه های اجرا شده / گزارش مجمع عمومی سال ۱۳۹۵ گروه کوهنوردی اسپادانا

گزارش مجمع عمومی سال ۱۳۹۵ گروه کوهنوردی اسپادانا

عنوان: مجمع عمومی سال ۱۳۹۵ گروه کوهنوردی اسپادانا

زمان: ۳ تیر ۱۳۹۵ – ساعت ۱۹٫۳۰

مکان: آموزشگاه آفتاب اندیشه

منشی جلسه: عباس نریمانی

شرح جلسه مجمع عمومی:

جلسه راس ساعت۱۹٫۳۰ و با سخنرانی سرپرست گروه آقای احسان امین جواهری آغاز شد.

در ابتدا شرایط برگزاری مجمع عمومی سالانه، طبق اساسنامه و همچنین وظایف هر یک از کمیته ها و مسئولیت های هیئت مدیره توسط سرپرست گروه قرائت گردید و در ادامه هر یک از اعضاء هیئت مدیره به ارائه عملکرد سال گذشته خود پرداختند، که شامل مباحث زیر می شود:

 • گزارش آقای علی رجائی بازرس گروه:

عدم وجود هر گونه تخلف در برنامه های اجرا شده، بررسی گرفتن بیمه مسئولیت برای برنامه های اجرا شده و در ادامه انتقادهایی از بازرس بدلیل عدم تشکیل کارگروه های مختلف و عدم انجام نظرسنجی کیفیت برنامه های اجرا شده، از افراد شرکت کننده در برنامه ها شد و توضیح بازرس در این موارد، کمبود نیروی انسانی بخصوص در مورد تشکیل کارگروه ها بود.

 • گزارش خانم مینا باز شوشتری زاده مسئول مالی گروه:

تمدید هاست سایت گروه، تهیه یادبود برای اعضاء، اعطای کمک هزینه مالی جهت آموزش سرپرست ها ی برنامه ها، هزینه بابت اجاره مکان آموزشی، خرید وسایل مورد نیاز گروه مانند: پاشنه، لوازم التحریر مورد نیاز در کلاس های آموزشی و تخته وایت بورد و موجودی فعلی گروه اعلام گردید.

 • گزارش خانم شکوه السادات جعفری، مسئول روابط عمومی گروه:

انتقال گزارش برنامه های اجرا شده از وبلاگ به سایت گروه، بروز رسانی گزارش ها بر روی سایت گروه، اطلاع رسانی جهت کلاس های کارآموزی و هماهنگی با اعضاء جهت برگزاری دوره های مورد نیاز اعضاء، پیگیری و تهیه کارت عضویت اعضاء، تهیه بیمه ورزشی برای اعضاء، راه اندازی کتابخانه مجازی بر روی سایت گروه، شرکت در برنامه پیمایش هفتگی صفه جهت آشنایی غیر اعضاء با گروه.

 • گزارش آقای محمد نوری زاده، مسئول کمیته اجرائی گروه:

برگزاری یک دوره کارآموزی کوهپیمایی برای آقایان و خانم ها و همچنین برگزاری دو دوره کلاس نقشه خوانی، اجرای ۸۰ درصدی برنامه های نه ماه گذشته گروه، حضور در تمای جلسات هیئت مدیره، جلسات شورای سرپرستان و جلسات ماهانه گروه، ارتباط قوی و مستمر با روابط عمومی گروه، ارتباط با دیگر گروه ها جهت اجرای برنامه های مشترک و نهایتا در ادامه آقای نوری زاده پیشنهاد مستقل شدن کارگروه آموزش را به عنوان یک کمیته مستقل و یک حق رای در هیئت مدیره دادند.

 • گزارش آقای احسان امین جواهری، سرپرست گروه:

توانمندتر شدن گروه در اجرای برنامه های شناسایی، نهادینه کردن نظم و انضباط گروهی، جمع آوری اطلاعات فردی و پزشکی افراد شرکت کننده در برنامه های گروه، توجه و پیگیری های مستمر در ارتباط با بحث بیمه مسئولیت برنامه ها، توجه ویژه بحث اکوتوریسم و محیط زیست، پیگیری صدور کارت اعضاء، صدور احکام سرپرستی برای سرپرست برنامه ها، مکاتبه مستمر با هیئت استان اصفهان و دیگر گروه ها، برگزاری منظم جلسات هیئت مدیره، ارتباط مستمر با ریاست هیئت کوهنوردی استان اصفهان، آقای علیرضا بوژمهرانی، تنظیم مکاتبات گروه، جمع آوری اسناد کتبی گروه، تشویق اعضاء گروه به کمک به هیئت مدیره در طول مدت مسئولیت و توضیح کامل از نحوه ارتباط با هیئت استان.

در ادامه پس از صرف افطاری و پذیرائی، اعضاء جهت عضویت در هیئت مدیره گروه اعلام آمادگی کردند و کاندیداهای هر یک از کمیته ها مشخص گردید.

پس از پخش کلیپی از گلچینی از عکس های برنامه های اجرا شده در نه ماه گذشته، کاندیداهای هر یک از کمیته هابه ارائه ی برنامه های آینده خود جهت پیشبرد اهداف گروه پرداختند و در نهایت رای گیری با حضور ۲۱ نفر از کل ۲۹ نفر اعضاء گروه انجام گرفت و اعضاء هیئت مدیره به ترتیب زیر انتخاب شدند:

 • سرپرست: آقای علی رجائی با ۱۵ رای
 • روابط عمومی: آقای عباس نریمانی با ۱۸ رای و عضو علی البدل خانم ملیحه غیوری با ۳ رای
 • بازرس: خانم شکوه السادات جعفری با ۱۳ رای و عضو علی البدل آقای محمد پاوائی با ۸ رای
 • مالی: خانم مینا باز شوشتری زاده با ۱۶ رای و عضو علی البدل خانم مریم مظاهری با ۵ رای
 • اجرائی: آقای محمد نوری زاده با ۲۱ رای

و درپایان کارت های عضویت اعضاء گروه به همراه یادبودهایی به اعضاء تقدیم شد. همچنین بخاطر فعالیت های دو سال گذشته، هدایای ویژه ای نیز به ۱۲ نفر از فعالان اجرائی گروه اهداء شد.

و در نهایت مجمع در ساعت ۲۲٫۴۵ به کار خود پایان داد تا شروعی تازه باشد بر ادامه فعالیت های گروه کوهنوردی اسپادانا.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یک نظر

 1. احسان امین جواهری

  بدون شک گروه اسپادانا علیرغم اینکه به جهت کمیت گروه کوچکی محسوب میشود بدلیل اهمیتی که برای کیفیت اجرای فنی و ایمنی قائل است و قوانین و دانش کوهنوردی را در عمل نیز پیاده سازی میکند جزو گروههای خوب و وزین اصفهان محسوب میشود که این موفقیت مرهون تلاش تک تک اعضاست
  ضمنا بابت این گزارش خوب از اجرای مجمع عمومی به نوبه خود تشکر میکنم
  با سپاس فراوان از اعضای هیات مدیره گذشته و ارزوی موفقیت برای هیات مدیره توانمد جدید
  احسان امین جواهری

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*