اخبار و اعلامیه ها
خانه / گزارش برنامه های اجرا شده / گزارش “مراسم تجلیل از جمعی از دوستان که در زمینه کمک به زلزله زدگان حضور داشتند”

گزارش “مراسم تجلیل از جمعی از دوستان که در زمینه کمک به زلزله زدگان حضور داشتند”

 

زمان:  ۱۲ دی ماه ۱۳۹۶

مکان: دفتر گروه کوهنوردی اسپادانا

مجری مراسم: مهدی دهقان

شرح مراسم :

ابتدا آقای علی رجایی سرپرست اسپادانا از حضور افراد در این مراسم تشکر کردند و عکس هایی  از منطقه زلزله زده که توسط خانم خدیجه نادری تهیه شده بود به نمایش گذاشته شد سپس آقای محمد علیخاصی، از اعضای اسپادانا و نماینده فروشگاه مواد ارگانیک “سبوس” گزارشاتی درمورد مشارکت گروه کوهنوردی اسپادانا و فروشگاه سبوبس و کمک های دوستان و همینطور جزییات حرکات انجام شده و در حال انجام در منطقه زلزله زده کرمانشاه را به جمع ارائه کردند.

سپس فیلم مستند تهیه شده توسط آقای محمد سلطانی فر که درمورد نحوه جمع آوری کمک ها و همین طور حضور در مناطق زلزله زده ساخته شده بود به نمایش گذاشته شد. در انتها آقای محمد نوری زاد مسئول کمیته اجرایی گروه اسپادانا از تمامی افراد حاضر و کسانی که نتوانسته بودند در جمع حضور پیدا کنند ولی در زمینه کمک و بسته بندی اقلام کمک شایانی کردند تشکر فراوان کردند و لوح سپاسی که از طرف گروه اسپادانا و فروشگاه سبوس تهیه شده بود را به دست این عزیزان داده شد.

به پیوست گزارش مختصر و مصور سفر امدادی به مناطق زلزله زده غرب کشورکه توسط آقای احسان امین جواهری از اعضای خوب اسپادانا و نماینده فروشگاه سبوس اصفهان تهیه شده، خدمت شما ارائه می شود.

گزارش_سفر_به_مناطق_زلزله_زده_کرمانشاه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*