اخبار و اعلامیه ها
خانه / اطلاع رسانی ثبت نام برنامه ها / اطلاعیه ۲۱ و ۲۲ اسفند ماه: آبشار لندی

اطلاعیه ۲۱ و ۲۲ اسفند ماه: آبشار لندی

جزییات برنامه آبشار لندی

اجرا: گروه کوهنوردی اسپادانا

نوع برنامه: کوهپیمایی نیمه سنگین با کوله سبک

تجهیزات : باتوم.چادر. کیسه خواب.زیرانداز. ( در صدد گرفتن مدرسه برای شب مانی هستیم….. ولی داشتن چادر الزامی است و نیاز به داشتن دو کوله نمی باشد.)… طناب انفرادی مستحب موکد.یک شام یک صبحانه و یک ناهار و یک شام دیگر هم مستحب موکد است برای اینکه اگه شب جمعه دیر رسیدیم !!

سرپرست و راهنما : احسان کبیری – با سپاس از آقای محسن موذنی

مقصد: شهرکرد – هفشجان – ناقان – (جاده ایذه) – روستای لندی از توابع شهرستان اردل

شرایط تشکیل حداقل نفرات: ۱۰ نفر – حداکثر : ۱۵ نفر

شرط تشکیل : عدم بارش باران در اخر هفته !! در صورت بارش باران در اخر هفته جاری احتمال کنسل شدن برنامه به دلیل جاده های نامساعد وجود دارد…..

هزینه برنامه : بسته به تعداد نفرات حداکثر ۴۰ هزار تومان و حداقل ۲۷ هزار تومان

حرکت : پنجشنبه ۲۱ اسفند ساعت ۱۳ – محل سوار شدن بسته به محل سکونت اکثریت دارد !! شب مانی حدود ساعت ۲۰ در روستای گاوزلک یا روستای لندی در امامزاده یا مدرسه یا چادر….. کنار ماشین

صبح جمعه ساعت ۵ بیدار باش. به محض روشن شدن هوا حرکت با ماشین تا روستای لندی. سه ساعت پیمایش تا بالای ابشار.حدود سه ساعت بالای ابشار.افراد با هماهنگی فقط با هماهنگی!! اجازه فرود تا پایین ابشار خواهند داشت چون لیز است و خطرناک.بازگشت از پای ابشار حدود ساعت ۱۴ و پیمایش مسیر سه ساعته از دره ای متفاوت از مسیر رفت و رسیدن به ماشین تا ساعت ۱۷٫ حرکت به اصفهان و رسیدن به اصفهان حدود نیمه های شب (۲۳:۵۵)

نکته اول: ثبت نام روز سشنبه انجام می گردد تا تکلیف آب و هوای روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفند مشخص گردد. جاده روستای لندی خاکی و در باران و بعد از باران معمولا مسدود یا خطر ناک است.

نکته دوم: شرکت در این برنامه اختیاری بوده و افراد شرکت کننده به اختیار خود در این برنامه شرکت میکنند. چرا که اجرای این برنامه برای کادر اجرایی اسپادانا هیچ منفعتی ندارد.

نکته سوم: جهت ثبت نام مبلغ ۳۵۰۰۰ تومان به شماره کارت  احسان کبیری بانک ملت  ۶۱۰۴۳۳۷۰۸۷۹۵۸۶۴۹ واریز گردد.. قبل از روز ۱۹ اسفند و تا مشخص نشدن وضعیت جاده از واریز پول خودداری فرمایید. قبل از واریز حتما با سرپرست برنامه تماس بگیرید. ۹۱۳۱۷۰۶۳۸۱

توضیحات بیشتر :

آبشار لندی هم یکی از آبشارهای دائمی و زیبای استان چهارمحال و بختیاری است که در منطقه شلیل از توابع شهرستان اردل قرار گرفته است. طول تقریبی این آبشار متر۴۰ و عرض تاج آن ۳ متر است. آب این آبشار وارد رودخانه بازفت شده و نهایتا در پشت سد کارون ۴ انباشته می‌شود. نزدیک‌ترین بخش به این آبشار ناغان، شهر سرخون و دهستان، دوپلان می‌باشد.

PishGozaresh-Landi-22.12.93 (4)

تصویر از سایت FlashEarth . مسیر پیش بینی شده برای حرکت

PishGozaresh-Landi-22.12.93 (1) PishGozaresh-Landi-22.12.93 (2) PishGozaresh-Landi-22.12.93 (3)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*